Doprava Vaší objednávky

Standardní ceník přepravy

V současné chvíli vyřizujeme zásilky v rámci České republiky a Slovenska.


Cena dopravy po ČR při platbě předem: 69 Kč (uvedená cena za dopravu je platná pro zboží do hmotnosti 2 kg, u těžších zásilek bude dopravné dopočítáno podle aktuálního ceníku Češké pošty)


Cena dopravy po ČR při platbě dobírkou: 138 Kč (uvedená cena za dopravu a dobírku je platná pro zboží do hmotnosti 2 kg, u těžších zásilek bude dopravné dopočítáno podle aktuálního ceníku Češké pošty)

 

Cena dopravy po SR (platba předem na účet): 270 Kč + poplatek za převod na účet 150,- 
(uvedená cena za dopravu a dobírku je platná pro zboží do hmotnosti 2 kg, u těžších zásilek bude dopravné dopočítáno podle aktuálního ceníku Češké pošty, poplatek za převod 150,- neúčtujeme v případě převodu v rámci banky ČSOB)


Cena dopravy po SR (dobírka): není možná

Při nákupu nad 2 000 Kč poskytujeme poštovné zcela zdarma (nevztahuje se na dobírku).

Dopravu na určenou adresu zajišťujeme po celém území celé České republiky a Slovenské republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy.

Kupující plně zodpovídá za správnost a úplnost poskytnutých kontaktních údajů prodávajícímu. V případě poskytnutí nekompletních či chybných údajů může dojít ke stornování objednávky. Za nedoručení zásilky v případě poskytnutí nesprávných či nekompletních údajů nese plnou zodpovědnost výhradně kupující. Kupující je povinnen uhradit náklady vzniklé poskytnutím nesprávných či neúplných údajů prodávajícímu.

Osobní odběr

Odběrní místo: Keramika sv. Goar, Josefská 1, Brno, otevřeno: po - pá 10:00 - 18:00, so 9:30 - 12:30.
Možnost platby: platba předem na účet prodávajícího nebo v hotovosti - odběrní místo nepřijímá platební karty.